Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 9 жовтня 2017 р.

Добропільський район у Чемпіонаті України з боксу

У м. Бердянськ з 2 по 8 жовтня пройшов чемпіонат України з боксу серед юнаків 2004-2005 років народження. У змаганнях прийняло участь 360 боксерів з різних областей країни. Юнацька збірна Донеччини посіла друге командне місце, пропустивши вперед тільки господарів рингу, збірну Запорізької області. За підсумками фінальних боїв, які пройшли у завершальні дні змагань, боксери Донецької області вибороли 12 медалей.
До збірної команди Донецької області входив спортсмен, учень комунального закладу «Районна дитячо-юнацька спортивна школа» Добропільської районної ради Ігор Телегін, який став бронзовим призером разом із спортсменами м. Краматорськ та м. Добропілля. Ігор виступав у ваговій категорії 72 кг.
Вітаємо нашого вихованця Ігоря та його тренера-викладача Павла Івахненко з перемогою і бажаємо подальших успіхів та перемог!